Osiągnięcia miejskie

Osiągnięcia w konkursach miejskich

 

1. I Miejski Konkurs „W hołdzie polskim poetkom” – I  miejsce uzyskała Lena Wrochna z kl. IIId – op. p. Beata    Kacperczyk.

2. II Miejski Konkurs Czytelniczy – III miejsce Lena Wrochna z kl. IIId op. P.Beata Kacperczyk

3. XIII Miejski Konkurs Recytatorski poświęcony pamięci Św. Jana Pawła II: ucz. p. Agnieszki Piekarskiej - Grabowskiej

                                                           Natalia Wanot kl. Vb uzyskała III miejsce           

                                                         Nikola Przerwa kl. Vb uzyskała wyróżnienie               

4. W Miejskim konkursie literackim „Barwy jesieni” uczniowie: ucz. p. Agnieszki Piekarskiej – Grabowskiej  uzyskali wyróżnienie

         Zofia Grabiec kl. Va         

         Michał Grabowski kl.Va                

         Jakub Klemm kl. VIc

 

5. Eliminacje miejskie Konkursu Pożarniczego „Młodzież zapobiega pożarom”: p. Karol Łobodziec

                   I miejsce Jakub Klemm kl. VIc

                   II miejsce Karolina Pawlak kl. Va         

 

6. W konkursie „Mistrz Czytania”: uzyskali wyróżnienie

         III miejsce Nikola Wrochna kl. IIa

         Antonina Sułek kl. IIc

         Erica Barbato kl. IId

         Weronika Mróz kl. Vb                    

         Piotr Fido kl. IId

         Maria Mordka kl. Va

                                                                       

7. W konkursie „Centralny Okręg Przemysłowy w Obiektywie”  w kat. szkoła podstawowa:

I miejsce Antoni Domański kl. Va

II miejsce Mikołaj Latała kl. IVb

III miejsce Oliwia Kozłowska kl. VIa

Jakub Klemm kl. VI c - wyróżnienie

 

8. Międzyszkolny Konkurs Gier Strategicznych:

II miejsce Antoni Mitan kl. VIc

III miejsce Nikodem Blech kl. Va

 

9. Międzyrejonowe Halowe Zawody Szkółek Wędkarskich Białobrzegi 2017:

kategoria do lat 12

I miejsce Mateusz Leśkiewicz
II miejsce Marcel Cubala
III miejsce Nikodem Blech

 

kategoria wiekowa – „krasnal”
II miejsce – Mateusz Flisiński kl. IIb
III miejsce – Kornel Blech IIb

 

10. III Międzyszkolna Olimpiada Wędkarska w Pionkach:

kategoria krasnal:
II miejsce Kornel Blech kl. IIb
III miejsce Mateusz Flisiński kl. IIb
IV miejsce Zofia Zawodnik kl. IIa

kategoria dzieci z klas 4
II miejsce Jakub Wrześniak kl. IVc
IV miejsce Mateusz Leszkiewicz kl. IVb

kategoria dzieci z klas 5
I miejsce Grzegorz Zawodnik kl. Va
III miejsce Szymon Chrzanowski kl. Vb
IV miejsce Oliwier Domagała kl. Vb

kategoria dzieci z klas 6+
III miejsce Michał Jachimkowski kl. VIc
IV miejsce Filip Bereżański kl. VIc

11. Spławikowe Zawody o Mistrzostwo Koła nr 18 Pionki Miasto.

II miejsce Jakub Wrześniak kl. IVc

III miejsce Patrycja Flisińska kl. Va

 

12. Miejski Wędkarski Dzień Dziecka 2017r.

kategoria wędkarstwo rzutowe:

I miejsce Patrycja Flisińska kl. Va

II Grzegorz Zawodnik Va

 

kategoria zawody spławikowe – dzieci młodszych:

V miejsce Antoni Chmielewski kl. Vb

 

kategoria zawody spławikowe – dzieci starszych:

III miejsce Szymon Chrzanowski kl. Vb

IV miejsce Tomasz Pająk kl. IVc

VI miejsce Mateusz Leszkiewicz kl. IVb

 

 

 

Joomla Templates by Joomla-Monster.com