NAJLEPSI UCZNIOWIE  W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

NAJLEPSI UCZNIOWIE 

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

KLASA IIA

1. BOGUSZEWSKA JULIA

2. CIERPISZ ALEKSANDRA

3. CIEŚLIK IGOR

4. DELEGA ALAN

5. GRABOWSKA MARIA

6. GRABOWSKI PATRYK

7. GRZYWACZ OLIWIA

8. JACHIMKOWSKI MATEUSZ

9. LIPIŃSKI KACPER

10. MACHNIO KAMIL

11. MICHALSKA MAJA

12. MIĘKUS ALEKSANDRA

13. RUBA LIWIA

14. RUSSO KRYSTIAN

15. SKARBEK MAJA

16. SZYMOT MARIA

17. WOSZTYL AMELIA

18. WROCHNA NIKOLA

 

KLASA II B

1. GRABOWSKI KACPER

2. KONOPIK KRYSPIN

3. MAZUR OLIWIA

4. OBRZYDZIŃSKI WIKTOR

5. ŚLIWIŃSKA ALICJA

6. TĘCZA KACPER

7. ZIÓŁEK OSKAR

 

KLASA II C

1. CHLEBNY KAMIL

2. JUREK KLARA

3. CIEJPA – ZNAMIROWSKA JULIA

4. SUŁEK ANTONINA

5. MONIK ZUZANNA

6. SZCZEPANIAK ANTONI

7. WOŹNIAK EMILIA

8. NADOLSKA ZUZANNA

9. CZAPLA JULIA

10. KUNOWSKA ZUZANNA

11. REJ NADIA

12. GOŁĄBEK BARTOSZ

 

KLASA II D

1. BIEŃ AMELIA

2. BOJEK LENA

3. DRAB MAGDALENA

4. FIDO PIOTR

5. GÓRA FILIP

6. GRUDZIŃSKA KAROLINA

7. JAROSIŃSKI KACPER

8. KOMOREK PIOTR

9. ŁOJEK ALICJA

10. OZGA LENA

11. SOSIŃSKA ZUZANNA

12. STĘPNIAK KINGA

13. SUŁEK EMILIA

14. USZKO MAJA

 

 

KLASA IIIA

1. BENĆ IGOR

2. CZYŻEWSKI ANTONI

3. DĘBICKI DAMIAN

4. DUTKOWSKA KLAUDIA

5. JACHOWSKA OLIVIA

6. JANIK ALEKSANDER

7. KIEŁBASA NATALIA

8. KOWALSKI MARCEL

9. MAZUR IGOR

10. MUSZYŃSKA MAJA

11. PADEWSKI JAN

12. SKRZEK FABIAN

13. SŁUPEK NADIA

14. WARZECHA JULIA

15. WOSZTYL JULIA

 

KLASA IIIB

1. ADAMIEC NIKODEM

2. CUBALA HANNA

3. FIŁONOWICZ MAKSYMILIAN

4. GROTKOWSKI KSAWERY

5. KACZOROWSKA NADIA

6. ŁOBODZIEC IGA

7. MACIEJCZYK EMILIA

8. OLEWIŃSKA JULIA

9. PRZERWA WIKTORIA

10. SOLAWA JAKUB

11. SZEWCZYK OSKAR

12. WASILEWSKA MAŁGORZATA

KLASA IIIC

1. GDULEWICZ JULIA

2. GDULEWICZ MARTYNA

3. GRABOWSKI ADAM

4. KUSTRA JULIA

5. KUSTRA PAULINA

6. KOBYLARCZYK KACPER

7. MIKLIŃSKI IGOR

8. MORDKA NATALIA

9. NOWAK MIKOŁAJ

10. POLESIAK KACPER

11. RUSINEK OLIWIA

12. SCHABOWSKA WIKTORIA

13. SKRZEK ROKSANA

14. SZCZEPANIAK FRANCISZEK

15. ŚMIETANKA ANTONI

16. TUMIDAJEWICZ IGOR

17. WEREDA JAKUB

18. ZAWADZKI MATEUSZ

 

KLASA III D

1. JONE ŁUKASZ

2. KOPEĆ JAKUB

3. KRAWCZYK MACIEJ

4. ŁANDAR OLGA

5. MACIEJEWSKA WIKTORIA

6. MICHALSKA ALEKSANDRA

7. OSOWSKI KRZYSZTOF

8. PAJĄCZEK ADRIAN

9. SARZYŃSKA JUSTYNA

10. TABOR WIKTORIA

11. WASILEWSKI MIKOŁAJ

12. WROCHNA LENA

 

KLASA IVA

1. WIKTORIA DARAŻ - 5,27

2. KLAUDIA BANASIK - 5,00

3. IGOR PUJANEK - 5,00

4. JULIA GUZA - 4,91

5. MAJA PŁACHTA -4,91

6. ANGELIKA TĘCZA - 4,82

7. JAKUB WARZECHA - 4,82

 

 

 

 

 

KLASA IVB

1. LATAŁA MIKOŁAJ –  5,91

2. PINKOWSKA MAJA –  5,55

3. NAWROTEK WERONIKA –  5,36

4. WARCHOŁ NIKOLA –  5,36

5. KARASIŃSKA MAJA –  5,27

6. WIŚNIEWSKI MIŁOSZ –  5,27

7. TKACZYK NADIA – 5,27

8. NAKONECZNA JOANNA – 5,18

9. ŚLIWIŃSKI MACIEJ – 5,18

10. ZAGOŻDŻON JULIA – 5,18

11. GIZICKA NIKOLA – 5,10

12. LESZKIEWICZ MATEUSZ – 5,09

13. MICHALAK FILIP – 5,0

14. MICHALSKA NIKOLA – 5,0

15. SZCZEŚNIAK OLIWIER – 4,91

 

KLASA IVC

1. ŚLUZEK ALICJA - 5,75

2. PADUCH EMILIA - 5,55

3. GÓRNIAK LENA - 5,45

4. PETKOW SZYMON - 5,45

5. WRZEŚNIAK JAKUB - 5,45

6. BOREK ZUZANNA - 5,36

7. PAJĄK TOMASZ - 5,36

8. GOLISZ AMELIA - 5,27

9. RUTKA ZUZANNA - 5,27

10. CUBALA MARCEL - 5,18

11. DASIEWICZ IDA - 5,18

12. CIERPISZ ZUZANNA - 5,09

13. OLESZKIEWICZ CYPRIAN - 5,09

14. WDOWSKA MAJA - 5,00

15 KOWALSKI WIKTOR - 4,91

16. LIPIŃSKI IGOR - 4,91

 

KLASA VA

1. GRABOWSKI MICHAŁ 5,82

2. MORDKA MARIA 5,64

3. GRABIEC ZOFIA 5,45

4. PAWLAK KAROLINA 5,45

5. DRAB KACPER 5,27

6. MRÓZ JULIA 5,27

7. MAJKUSIAK MARTA 4,91

8. PROCKI JAKUB 4,91

 

 

 

KLASA VB

1. SKARBEK MARTYNA 5,73

2. WYROŚLAK AMELIA 5,73

3. ZAGOŻDŻON MAJA 5,73

4. ZAGOŻDŻON WIKTORIA 5,64

5. ALOT MILENA  5,55

6. PRZERWA NIKOLA 5,55

7. WANOT NATALIA         5,45

8. WISZNIOWSKA ALICJA 5,45

9. DRAB MICHAŁ 5,36

10. JANISZEWSKA MAJA          5,27

11. KRAWCZYK AMELIA          5,27

12. SĄPÓR AMELIA 5,27

13. BILSKA ZUZANNA 5,09

14. OSIADŁY EMILIA 5,09

15. CHRZANOWSKI SZYMON 5,00

16. DOMAGAŁA OLIWIER        5,00

17. CHMIELEWSKI ANTONI 4,91

18. OLSZEWSKI PIOTR 4,91

19. DEJNIAK MACIEJ 4,82

 

 

KLASA VC

1. RABIJEWSKA EMILIA 5,36

2. KRUPA JULIA 5,09

3. BAŻYNOWA ANASTAZJA 5,00

4. JUREK SANDRA 4,91

5. MACIEJCZYK JULIA 4,91

6. CHUDZIK JULIAN 4,82

7. DENTKOWSKA INEZ 4,82

8. KACZOROWSKI NIKODEM 4,82

 

 

KLASA VIA

1. GRZYWACZ JULIA

2. DERLETA OLIWIA

3. PASTUSZKA WERONIKA

4. KOZŁOWSKA OLIWIA

5. KRAJEWSKI MICHAŁ

6. FAFIŃSKA SANDRA

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIB

1. KOBYLAS NATALIA 5,64

2. DRAB JAKUB 5,64

3. ŁANDAR JULIA 5,64

4. DELEGA LAURA 5,55

5. WÓJCIK ANNA 5,55

6. GRZYWACZ KATARZYNA 5,45

7. BAL KACPER 5,36

8. BARAN OLIWIA 5,36

9. BARAN SANDRA 5,36

10. CHIMKOWSKA AMELIA 5,36

11. ROBAK HANNA 5,36

12. SZTYBER ZOFIA 5,36

13. WYROŚLAK ZOFIA 5,36

14. PAWŁOWSKA PAULINA 5,18

15. STRZĘBAŁA NATALIA 5,09

16. GROTKOWSKA JULIA 5,09

17. PŁACHTA NATALIA 5,09

18. SMOGORZEWSKA JULIA 5,0

19. MICHALSKA MARTYNA 4,81

 

 

 

KLASA VIC

1. KLEMM JAKUB 6,0

2. FILIPOWICZ MAJA 5,63

3. KARAŚ SANDRA 5,09

4. GOŁĘBIOWSKA EMILIA 5,0

5. ŁUKASZEWICZ ALEKSANDRA 5,0

6. PACHOCKA MAŁGORZATA 5,0

7. BANASZEK PATRYCJA 4,91

8. SULIMA MICHAŁ 4,8

 

Joomla Templates by Joomla-Monster.com