Osiągnięcia uczniów kl. I-III w roku szkolnym 2016/2017

Osiągnięcia uczniów kl. I-III  w roku szkolnym 2016/2017

• W XIV Diecezjalnym Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej pod hasłem „Kocham Moją Ojczyznę nagrody otrzymali: -w kategorii poezji - III miejsce: Hanna Wrochna (klasa Ia, wych. Renata Wierzbicka)
  • w kategorii pieśni - I miejsce: Zespół „Morowe Panny” w składzie: Wiktoria Belowska, Antonina Jaszewska, Gabriela Modzelewska, Zofia Pietruszka, Iga Woźniak (opiekun Monika Płachta-Ruba)
  • W XXIV Międzypowiatowym Konkursie Przyrodniczym „Szkolny Karmnik – Zima 2017”, wyróżnienie otrzymał 6-osobowy zespół z klasy Ia w składzie: Nikola Grabowska, Antonina Jaszewska, Hanna Wrochna, Oliwier Kobyłka, Wiktor Strzeżek, Grzegorz Warzecha (opiekun Monika Płachta-Ruba)
  • W XXIV Międzypowiatowym Konkursie „MUSIC- DANCE”, wyróżnienie otrzymał „Zespół Tańca Ludowego” w składzie: klasa Ia - Nikola Grabowska, Antonina Jaszewska, Anastazja Wiszniowska, Iga Woźniak, Oliwier Kobyłka, Krystian Olejarz, Olgierd Szulc, Grzegorz Warzecha, klasa IIa -  Julia Boguszewska, Maja Michalska, Liwia Ruba, Maja Skarbek, Maria Szymot, Patryk Baran, Krystian Russo, Bartek Ryszewski (opiekun Monika Płachta-Ruba)
  • W konkursie przyrodniczo-ekologicznym dla klas III, pod patronatem Starosty Powiatu Radomskiego konkursie nagrody otrzymali:
    • -I miejsce: Oliwia Rusinek (klasa IIIc, wych. Beata Ornat)
    • -wyróżnienie: Roksana Skrzypek (klasa IIIc, wych. Beata Ornat)
  • W XXXIV Małym Konkursie Recytatorskim nagrody otrzymali:
    • -w kwalifikacjach do ogólnopolskiego finału: Hanna Wrochna (klasa Ia, wych. Renata Wierzbicka)
    • -wyróżnienie: Wiktoria Maciejewska (klasa IIId, wych. Beata Kacperczyk)
  •
  •  W VIII Konkursie „Nasza Mała Ojczyzna”, II miejsce zajęła Nikola Wrochna (klasa IIa, wych. Hanna Krawiec)
  • W XXXIX Konkursie „Warszawska Syrenka” laureatem na szczeblu powiatowym został uczeń klasy IIIb Nikodem Adamiec. Uczeń ten brał udział w finale konkursu „Warszawska Syrenka” Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki u w Warszawie (wych. Joanna Wiśniewska)
  • W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Dla Dzieci i Młodzieży pt. Do czego Może służyć Morze” zorganizowanym przez Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, wyróżnienie zdobyła Natalia Mordka (klasa IIIc, wych. Beata Ornat).
  • Natalia Mordka została również laureatką I etapu, a następnie zdobyła wyróżnienie  w II etapie XIV Konkursu Ekologicznego pt. „Czystym powietrzem oddychamy, śmieci nie spalamy”. Konkurs ten zorganizowany został przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenów Mazowsza
  • W III powiatowym konkursie recytacji i pieśni „11 listopada w wyobraźni dzieci i młodzieży” wyróżnienie otrzymała Hanna Wrochna – opiekun p. Renata Wierzbicka.