Nowinki edukacyjne

Dnia 9 stycznia uczennice kl.5 c oraz uczniowie kl. 6 b mieli okazję skorzystać z nowej formy szlifowania języka angielskiego. Wszystko za sprawą platformy Kahoot do tworzenia i przeprowadzania interaktywnych quizów. Wykorzystaliśmy urządzenia mobilne - to jest telefony uczniów oraz tablicę interaktywną do powtórzenia materiału przed sprawdzianem.

Dzieciaki świetnie się bawiły, a przy tym uczyły. Rywalizacja była naprawdę ogromna, każdy chciał zająć miejsce na podium! Dziękujemy Panu Dyrektorowi, że pozwolił uczniom w tym dniu skorzystać z telefonów w czasie zajęć-idziemy z „duchem czasu”:)

Magdalena Drab