Wielki sukces uczennicy klasy IIIc PSP nr 1 w Pionkach.

Z radością informujemy, iż uczennica naszej szkoły – Natalia Mordka otrzymała wyróżnienie w III edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży pt.:„Do czego MORZE służyć może?”. Konkurs został zorganizowany przez Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Skierowany został do dzieci i młodzieży do 18-go roku życia, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych, a także podopiecznych świetlic środowiskowych, ognisk wychowawczych i innych organizacji prowadzących pracę środowiskową na rzecz dzieci i młodzieży.

Celem konkursu było promowanie, rozpowszechnianie i wzmacnianie morskiego wizerunku Polski, jako kraju morskiego, jak również rozwijanie kreatywności, fantazji i wyobraźni plastycznej w odniesieniu do spraw morskich oraz zachęcanie uczniów i nauczycieli do czynnego zainteresowania się tematyką morską. Bardzo cieszymy się z wyróżnienia Natalki, tym bardziej, że na konkurs wpłynęło 4812 prac plastycznych uczniów z całej Polski. To nie pierwsza nagroda, którą otrzymała Natalka w konkursach ogólnopolskich. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych tak wspaniałych sukcesów !

Wych. Beata Ornat