Jasełka 2016 w PSP nr 1

W dniu 21.12.2016 r. odbyły się w naszej Szkole bożonarodzeniowe Jasełka. Przedstawienie miało na celu przybliżyć Uczniom i Gronu Pedagogicznemu tajemnicę Bożego Narodzenia. Uczniowie w odświętnych strojach wcielili się w rolę i przenieśli wszystkich w ducha tamtych czasów, kiedy Maryja z Józefem zdążali do Betlejem.
Podczas Jasełek, były wykonane również kolędy, które pomagały jeszcze bardziej poczuć atmosferę Świąt. przedstawienie było wystawiane dwukrotnie, dla wszystkich Uczniów naszej Szkoły.

Po skończonych Jasełkach wszyscy w serdecznej i miłej atmosferze udali się do klas, aby w nich przeżywać dalszy ciąg naszej szkolnej Wigilii z wychowawcami.
Każdy z nas wniósł z tego dnia coś dobrego dla siebie, aby jeszcze bardziej i radośniej oczekiwać na przyjście Jezusa i aby w każdym z nas narodził się na nowo Pan Jezus.