Niezwykły Gość w klasie IIIb z Pluszowym Misiem

Dla dzieci z klasy IIIb, 26 listopada 2016r był dniem wyjątkowym, pełnym niespodzianek. Tego dnia przynieśliśmy do szkoły nasze ulubione pluszami, ponieważ było to Święto Pluszowego Misia.
Ale nasza Pani przygotowała dla nas jeszcze coś. Powiedziała, że odwiedzi nas wyjątkowy gość.

Z niecierpliwością czekaliśmy na jego przybycie. Tym gościem była Pani Maria Suszka – pierwsza wychowawczyni naszej Pani Asi Wiśniewskiej. Pani Marysia przedstawiła nam fragment książki pt. „Kubuś Puchatek”, a następnie opowiedziała jak wyglądała i funkcjonowała szkoła za jej czasów. Zadawaliśmy naszemu gościowi jak wiele pytań, ale chyba najwięcej dotyczyło Pani Asi. Chcieliśmy wiedzieć jaką była uczennicą i jak wyglądała w naszym wieku. Na pamiątkę naszego spotkania, wręczyliśmy Pani Marysi dyplom z podziękowaniem i drobny świąteczny upominek. Wtedy okazało się, że to nie koniec niespodzianek – nasz gość również przygotował dla nas wspaniałe prezenty. Miłe chwile minęły bardzo szybko. Z żalem rozstaliśmy się z p. Marysią i już zaprosiliśmy ją na następne spotkanie.