Oczekiwany Gość w klasie II a

6 grudnia przyszliśmy do szkoły mając nadzieję, że nas także odwiedzi MIKOŁAJ. Ubraliśmy się w mikołajkowe stroje i czekaliśmy. Pierwsza lekcja upłynęła nam na rozwiązywaniu zadań matematycznych. Na drugiej zaczęliśmy przywoływać oczekiwanego gościa piosenkami. I o dziwo, ktoś mocno zastukał do drzwi...Tak, to był ON.

Przybył już bardzo zmęczony. Zapytał naszą panią, czy jesteśmy grzeczni. Zajrzał także do dziennika lekcyjnego i sprawdził jakie mamy oceny.Nikola odważnie przywitała GO recytując wiersz, którego ostatnio uczyliśmy się na lekcjach.Potem kolejno każdemu rozdawał oczekiwane prezenty.Pani Magda robiła nam pamiątkowe zdjęcia.

Było wspaniale, ale nasz GOŚĆ musiał wyruszyć do innych dzieci, które także czekały. Obiecał, że wróci za rok.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Dzieci z klasy IIa

z p. Hanią