Akademia Małego Naukowca – UNIWERSYTET DZIECIĘCY

W tym roku ruszamy 3 października w sposób zupełnie nowatorski. Grupa dzieci z naszej szkoły rozpoczyna naukę w Uniwersytecie Dziecięcym w Warszawie- zostają po raz pierwszy w życiu studentami z prawdziwymi studenckimi indeksami.
3. X.2015 będą uczestniczyć w wykładzie inauguracyjnym na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego.
17.X.2015 odbędą się warsztaty pt.,, Czy bakterie świecą w ciemności’’ w Instytucie Chemii oraz warsztaty pt. ,,Czy rośliny mogą rosnąć w probówce’’ w SGGW w Warszawie 24.X.2015 mali studenci będą uczestniczyć w wykładzie pt. ,,Jak zajrzeć do wnętrza mózgu’’ oraz w warsztatach pt. ,,Czy wszystkie organizmy mają takie samo DNA’’ na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego.

W pierwszym dniu nauki otrzymają indeksy i staną się prawdziwymi małymi studentami.
Życzymy im wytrwałości i sukcesów.
W zajęciach uczestniczy grupa 5 uczniów klas piątych PSP nr 1 pod opieką Anny Kostrzewy , która jest pomysłodawcą i inicjatorem tego przedsięwzięcia.
Relacje z pierwszych zajęć po powrocie.
Trzymajcie kciuki